Sfera powstała w 1994 roku jako agencja reklamowa zajmująca się poligrafią, gadżetami reklamowymi oraz obsługą imprez.
W 1997 roku powstał w Puławach zakład produkcyjny, który początkowo zajmował się produkcją rozmaitych gadżetów reklamowych na potrzeby działalności agencyjnej.
Od 1998 roku zaczęliśmy produkować torby reklamowe – głównie papierowe, ale również bawełniane oraz foliowe.
W 2002 roku torby papierowe z uchwytem ze sznurka przewlekanego stały się naszym głównym produktem, oprócz tego w zakładzie przez cały czas produkowane były chorągiewki papierowe,
opakowania i inne gadżety reklamowe z papieru.
Od 2003 roku firma rozpoczęła działalność eksportową na Litwę, od 2005 roku do Czech, od 2010 roku do Niemiec.W tej chwili działalność eksportowa stanowi poad 60% naszej ogólnej działalności.Sprzedajemy torby papierowe w całej Europie, w kilku krajach mamy swoich przedstawicieli – więcej o eksporcie na stronie angielskiej.
W 2016 roku uruchomiliśmy w Puławach drukarnię cyfrową, która produkuje naszą nowość – torby papierowe z nadrukiem cyfrowym w ilości już od 50szt.
Nasze intensywne działania promocyjne w całej Europie doprowadziły do tego, że w 2017 roku przyjęliśmy i wykonaliśmy ponad 2,5 miliona toreb papierowych dla odbiorców w całej Europie.

W 2018 roku w celu polepszenia i przyśpieszenia jakości obsługi uruchomiliśmy sklep internetowy, który przyjmuje zlecenia na torby papierowe z nadrukiem firmowym – można w nim dokonać wyceny bez konieczności czekania na wycenę przez handlowców.Zapraszamy do odwiedzenia go w zakładce Shop online.

Rozwój w Sferze usług poligraficznych i innych usług reklamowych spowodował, że w 2017 roku na bazie firmy Sfera powstała nowa firma Sfera Sp. z o.o., która przejęła działalność produkcyjną.
W związku z tym wszelkie informacje na temat możliwości wyprodukowania toreb znajdziecie Państwo  przechodząc do www.sferapolska.pl

Sfera Firma Produkcyjno-Reklamowa od 2018 roku zajmuje się drukiem cyfrowym, sprzedażą toreb reklamowych nie produkowanych bezpośrednio przez naszą firmę, projektami graficznymi
i innymi usługami poligraficznymi – więcej na kolejnych stronach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron.