ZOBACZ również NASZ NOWY SKLEP !!!

(kliknij aby zobaczyć)

     

 

Oferta dla miast i nie tylko:

Pomimo lockdwownów proponujemy w miarę możliwosci zapewnić dzieciom w waszej gminie możliwość obchodzenia święta flagi np. na rodzinnych spacerach.Dlatego polecamy

na to święto chorągiewki Polski w atrakcyjnej cenie na ekologicznym patyczku bambusowym.Może to być jednocześnie promocja święta flagi i tak potrzebne obecnie promowanie ekologii.

2.UWAGA – przedłużamy wszystkie marcowe promocje do 15 maja 2021 roku !!! 

Pobierz promocyjny cennik toreb papierowych z nadrukiem CMYK dla małych ilości i korzystaj finansowo – TUTAJ

Rabaty agencyjne jak zawsze.Można też poprosić o cennik dla agencji reklamowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu – NOWY LEPSZY SKLEP

Wiosenne promocje w Sferze:

1.Torebki z nadrukiem CMYK do 500szt. w cenach obniżonych nawet o 20%.Możliwe jeszcze dodatkowe 5%.

Promocja dotyczy torebek:

– laminowanych lub ekologicznych z papieru naturalnego kraft beżowego

– z dowolnymi uchwytami (sznurek przewlekany, papierowy skręcany, papierowy płaski)

– z nadrukiem CMYK

– w ilościach od 50 do 500szt. jednego rodzaju

– UWAGA: często zostają nam dobre nadwyżki arkuszy .Jeżeli zdecydujecie się Państwo wziąć je w cenie niższej o 25% od ceny z cennika to w przypadku gdy nadwyżka będzie 10% daje 5% niższą cenę !!!

W załączniku przesyłam cennik toreb z nadrukiem CMYK.

Niższe ceny związane są z poczynionymi innowacyjnymi rozwiązaniami w druku.Cennik obowiązuje na razie do 15 maja , ale w przypadku dużej ilości zamówień może zostać na stałe.

TO SIĘ OPŁACI – zamów teraz i oszczędź do 25% !!!

2.Chorągiewki papierowe na patyczku bambusowym

W związku z wycofaniem z obrotu patyczków plastikowych powstała konieczność zastąpienia ich patyczkami drewnianymi co powoduje wzrost kosztów i ceny o ok.0,04PLN na jednej sztuce.

My postąpiliśmy inaczej – zamiast patyczków drewnianych wprowadziliśmy patyczki bambusowe przez co nie musimy zmieniać cen.Na pewno do 31 marca pozostaną ceny takie jak przy chorągiewkach na patyczku plastikowym – zobacz w naszym sklepie TUTAJ

Na święto flagi chrągiewki Polski na ekologicznym patyczku bambusowym wszystkie urzędy samorządowe mogą zamówić w cenie o 10% niższej.

Promocja aktualna jest do 15 maja 2021 roku.

3.Maseczki ochronne z nadrukiem i bez nadruku.

Oferowane przez nas maseczki są wykonane z bawełny z certyfikatem, są dwuwarstwowe i posiadają kieszeń na filtr wymienny.Można na nich wykonać dowolny nadruk przy ilości już od 50szt.

Zobacz więcej w naszym sklepie !!!

Do końca marca oferujemy rabat na maseczki w wysokości 10%.!!!

4.Flagi Polski – oferta flag znajduje się w naszym sklepie

5.Niskonakładowe druki na cyfrze.

W przypadku zamówienia toreb papierowych, chorągiewek papierowych, masek ochronnych i flag można zamówić w naszej drukarni nisko i wysokonakładowe usługi poligraficzne z rabatem 10% !!!

Koszty usług poligraficznych znajdziecie w sklepie

TO SIĘ OPŁACI – zamów teraz i oszczędź budżet na inne wydatki

Mam nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i pomożemy oszczędzić na wydatkach promocyjnych w budżecie gminy.

Najważniejsze – wcześniejsze zamówienie artykułów i usług promocyjnych do 15 maja.

 

O FIRMIE

Sfera powstała w 1994 roku jako agencja reklamowa zajmująca się poligrafią, gadżetami reklamowymi oraz obsługą imprez.

W 1997 roku powstał w Puławach zakład produkcyjny, który początkowo zajmował się produkcją rozmaitych gadżetów reklamowych na potrzeby działalności agencyjnej.

Od 1998 roku zaczęliśmy produkować torby reklamowe – głównie papierowe, ale również bawełniane oraz foliowe.

W 2003 roku torby papierowe z uchwytem ze sznurka przewlekanego (również z uchwytem ze sznurka papierowego skręcanego ) stały się naszym głównym produktem, oprócz tego w zakładzie przez cały czas produkowane były chorągiewki papierowe, opakowania i inne gadżety reklamowe z papieru,

Od 2003 roku firma rozpoczęła działalność eksportową na Litwę, od 2005 roku do Czech, od 2010 roku do Niemiec. W tej chwili działalność eksportowa stanowi ponad 60% naszej ogólnej działalności. Sprzedajemy torby papierowe w całej Europie, w kilku krajach mamy swoich przedstawicieli.

W 2016 roku uruchomiliśmy w Puławach drukarnię cyfrową, która produkuje naszą nowość – torby papierowe z nadrukiem cyfrowym w ilości już od 50szt.

Nasze intensywne działania promocyjne w całej Europie doprowadziły do tego, że w 2017 roku przyjęliśmy i wykonaliśmy ponad 2,5 miliona toreb papierowych dla odbiorców w całej Europie.

W 2018 roku w celu polepszenia i przyśpieszenia jakości obsługi uruchomiliśmy sklep internetowy, który przyjmuje zlecenia na torby papierowe z nadrukiem firmowym – można w nim dokonać szybkiej wyceny bez konieczności czekania na wycenę przez handlowców. Zapraszamy do odwiedzenia go w zakładce Sklep online.

Rozwój w Sferze usług poligraficznych i innych usług reklamowych spowodował, że w 2017 roku na bazie firmy Sfera powstała nowa firma Sfera Sp. z o.o., która przejęła działalność produkcyjną – więcej o torbach w zakładce Torby Reklamowe

W 2018 roku podjęliśmy szeroko zakrojone działania na rzecz ochrony środowiska poprzez promowanie produktów ekologicznych, zastępowanie w gadżetach elementów plastikowych na rzecz ekologicznych oraz ograniczenia odpadów z naszej działalności poprzez oferowanie wysokich rabatów za branie nadwyżek.

W 2020 roku jeszcze bardziej zwiększyliśmy udział produktów ekologicznych w naszej ogólnej działalności  przez wprowadzenie do stałej sprzedaży toreb ekologicznych z papieru białego i beżowego w 100% recyclingowanego z certyfiaktem FSC POBIERZ CENNIK toreb EKOLOGICZNYCH

Zachęcamy do zapoznania się z naszym KATALOGIEM oraz śledzeniem aktualności na FACEBOOKu

Pozdrawiam,

Janusz Torchała

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Odkryjemy przed Tobą świat przyjaznej poligrafi.
Jesteśmy przyjazną drukarnią z Puław.