Do 20 kwietnia rabat w naszym sklepie -do 15% od cen !!!-dla wszystkich,agencje reklamowe dodatkowe 10% !!!

Oferta specjalna – maseczki ochronne

Polecamy następujące rodzaje polskich maseczek wielokrotnego użytku (jesteśmy ich producentem):

Materiał – bawełna
Uchwyt   – guma
Pakowanie – każda maska osobno w torebkę foliową strunową
 
– maseczka jednowarstwowa
 
50-100szt.                – 2,70PLN/szt
powyżej 100szt.      – 2,50PLN/szt
 
– maseczka dwuwarstwowa
 
50-100szt.                 – 3,00PLN/szt
powyżej 100szt.       – 2,80PLN/szt
 
– maseczka dwuwarstwowa z kieszenią na wkładkę
 
50-100szt.                  – 3,00PLN/szt
powyżej 100szt.        – 2,80PLN/szt
 
– maseczka trzywarstwowa (z wkładką)
 
50-100szt.                   – 3,50PLN/szt
powyżej 100szt.         – 3,20PLN/szt
 
Powyżej 1000szt. cena do negocjacji !!!
 
Ceny netto
 
 
Możemy na indywidualne zamówienia wykonać maski z indywidualnym nadrukiem lub inne wg indywidualnego wzoru – więcej informacji uzyskacie wysyłając zapytanie na adres marketing@sferapolska.pl
 

O FIRMIE

Sfera powstała w 1994 roku jako agencja reklamowa zajmująca się poligrafią, gadżetami reklamowymi oraz obsługą imprez.

W 1997 roku powstał w Puławach zakład produkcyjny, który początkowo zajmował się produkcją rozmaitych gadżetów reklamowych na potrzeby działalności agencyjnej.

Od 1998 roku zaczęliśmy produkować torby reklamowe – głównie papierowe, ale również bawełniane oraz foliowe.

W 2003 roku torby papierowe z uchwytem ze sznurka przewlekanego (również z uchwytem ze sznurka papierowego skręcanego ) stały się naszym głównym produktem, oprócz tego w zakładzie przez cały czas produkowane były chorągiewki papierowe, opakowania i inne gadżety reklamowe z papieru,

Od 2003 roku firma rozpoczęła działalność eksportową na Litwę, od 2005 roku do Czech, od 2010 roku do Niemiec. W tej chwili działalność eksportowa stanowi ponad 60% naszej ogólnej działalności. Sprzedajemy torby papierowe w całej Europie, w kilku krajach mamy swoich przedstawicieli.

W 2016 roku uruchomiliśmy w Puławach drukarnię cyfrową, która produkuje naszą nowość – torby papierowe z nadrukiem cyfrowym w ilości już od 50szt.

Nasze intensywne działania promocyjne w całej Europie doprowadziły do tego, że w 2017 roku przyjęliśmy i wykonaliśmy ponad 2,5 miliona toreb papierowych dla odbiorców w całej Europie.

W 2018 roku w celu polepszenia i przyśpieszenia jakości obsługi uruchomiliśmy sklep internetowy, który przyjmuje zlecenia na torby papierowe z nadrukiem firmowym – można w nim dokonać szybkiej wyceny bez konieczności czekania na wycenę przez handlowców. Zapraszamy do odwiedzenia go w zakładce Sklep online.

Rozwój w Sferze usług poligraficznych i innych usług reklamowych spowodował, że w 2017 roku na bazie firmy Sfera powstała nowa firma Sfera Sp. z o.o., która przejęła działalność produkcyjną – więcej o torbach w zakładce Torby Reklamowe

W 2018 roku podjęliśmy szeroko zakrojone działania na rzecz ochrony środowiska poprzez promowanie produktów ekologicznych, zastępowanie w gadżetach elementów plastikowych na rzecz ekologicznych oraz ograniczenia odpadów z naszej działalności poprzez oferowanie wysokich rabatów za branie nadwyżek.

W 2020 roku jeszcze bardziej zwiększyliśmy udział produktów ekologicznych w naszej ogólnej działalności  przez wprowadzenie do stałej sprzedaży toreb ekologicznych z papieru białego i beżowego w 100% recyclingowanego z certyfiaktem FSC POBIERZ CENNIK toreb EKOLOGICZNYCH

Zachęcamy do zapoznania się z naszym KATALOGIEM oraz śledzeniem aktualności na FACEBOOKu

Pozdrawiam,

Janusz Torchała

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Odkryjemy przed Tobą świat przyjaznej poligrafi.
Jesteśmy przyjazną drukarnią z Puław.