Nasz zakład produkcyjny w Puławach powstał w 1997 roku. Początkowo produkowaliśmy wiele artykułów na potrzeby naszej agencji reklamowej.
Od 1998 roku w zakładzie produkujemy torby papierowe, które obecnie są naszym głównym produktem. Miesięcznie jesteśmy w stanie wykonać 130 000 toreb, a wraz z drugim zakładem w okolicach Warszawy do 200 000. Ponadto tygodniowo do 30-40 000 toreb, dla jednego klienta 10 000szt.

Oprócz zamówień na torby w zakładzie realizujemy montaże toreb z arkuszy wydrukowanych w innych drukarniach. Termin wykonania tych zamówień to 5-10 000 toreb w ciągu 7 dni. Przy ilości do 1000szt. od daty otrzymania arkuszy, realizacja trwa 3-4 dni, dla indywidualnych klientów 2 dni – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Przy zamówieniach montażu toreb konieczne jest uzgodnienie z naszym studiem graficznym dostosowania projektu do naszej technologii.

Nasz zakład jest wyposażony w następujące maszyny: gilotynę, laminarkę do szybkiego laminowania małych ilości, urządzenia do sitodruku, nabijania oczek, zgrzewarkę, automat do sztancowania i bigowania.

W zakładzie jest zatrudnionych na stałe lub na zasadach chałupnictwa 70 osób.

Posiadamy dwa samochody dostawcze, dzięki którym możemy w razie potrzeby dostarczać torby do klientów.

W zakładzie posiadamy system kontroli produkcji toreb – arkusze, które przyjeżdżają z drukarni są kontrolowane pod kątem zgodności druku z projektem oraz prawidłowej wersji kolorystycznej. Przy odbiorze produkcji są kontrolowane torby pod kątem jakości ich wykonania oraz zgodności ilościowej.

Nasze produkty wysyłamy kurierem lub dostarczamy własnym transportem, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji na temat transportu toreb w zakładce TRANSPORT TOREB.

Inne produkty, które możemy wykonać w naszym zakładzie:

– chorągiewki papierowe
– flagietki papierowe na sznurku
– minichorągiewki bankietowe
– daszki kartonowe
– minimaskotki wuppisy
– koperty ozdobne wykonywane ręcznie
– sklejanie teczek konferencyjnych
– konfekcjonowanie gadżetów reklamowych
– montaż ręczny opakowań ozdobnych
– usługi laminowania
– usługi bigowania
– inne usługi introligatorskie

Mamy w planach przenieść zakład do nowej siedziby, co pozwoli nam zwiększyć możliwości produkcyjne zakładu.

W sprawie wycen usług zakładu produkcyjnego na artykuły inne niż torby papierowe i chorągiewki prosimy składać zapytania mailem na adres janusz@sferapolska.pl.

Wyceny montażu toreb – prosimy składać zapytania na adres sferapolska@sferapolska.pl, justyna@sferapolska.pl lub marketing@sferapolska.pl.

Kontakt z zakładem produkcyjnym Sfera pulawy@sferapolska.pl ..

Sfera Oddział Produkcyjny Puławy
ul. Piłsudskiego 20
24-100 Puławy
tel. 818885357