USŁUGI POLIGRAFICZNE

Nasze torby papierowe posiadają wysokiej jakości poligrafię, dzięki czemu mamy klientów zamawiających torby nieprzerwanie od 1998 roku.

Oferujemy pełny zakres usług poligraficznych:

  • druk offsetowy do formatu B1 –w cenie 670zł, za druk 500 arkuszy plano 68x48cm
  • inne: ulotki, plakaty B1, B2, B3, katalogi, foldery, wizytówki, papiery firmowe, teczki konferencyjne, naklejki samoprzylepne

W naszym studiu graficznym w Warszawie jesteśmy w stanie wykonać wszelkie projekty graficzne zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

W celu uniknięcia kosztów transportu materiałów reklamowych, drukujemy w różnych częściach Polski (Warszawa, Puławy, Kielce, Kraków, Tomaszów Mazowiecki, Koszalin).

Nasze referencje to wydrukowane tysiące arkuszy plano na torby papierowe dla odbiorców w całej Europie.

  • bigowanie i sztancowanie – jesteśmy w stanie przyjąć do bigowania arkusze w cenie już od 0,05 PLN netto na automacie
  • złocenie metodą hot print – złocimy do formatu B1 – wycen złocenia na arkuszach dokonujemy indywidualnie
  • opakowania papierowe inne niż torby – projektowanie i realizacja – w studiu graficznym tworzymy projekt, następnie wydrukujemy w kooperujących drukarniach i wykonujemy w naszym zakładzie dowolne opakowanie z papieru bądź tektury
  • druk sitodrukowy – dzięki współpracy w zakresie toreb reklamowych z różnymi drukarniami sitodrukowymi realizujemy dla Państwa nadruki na dowolnych materiałach lub wskazujemy poleconą drukarnię w Państwa regionie
  • laminowanie – nasze ceny laminowania to 0,42PLN za błysk formatu B1 i 0,60 PLN za mat formatu B1 już przy 500szt.

Dzięki własnemu transportowi i bardzo dobrym umowom z firmami kurierskimi jesteśmy w stanie dostarczać produkty w atrakcyjnych cenach w dowolne miejsce w Polsce.

Już wkrótce na naszej stronie umieścimy linki do zaprzyjaźnionych drukarń offsetowych i sitodrukowych ma terenie całej Polski.