USŁUGI MAILINGOWE

Szanowni Państwo

Od lat znacie firmę Sfera jako producenta toreb papierowych reklamowych dla odbiorców w Polsce i Europie. Informuję, że nasz rynek w Polsce i Europie zdobyliśmy dzięki wysokiej jakości, atrakcyjnym cenom, szybkim terminom realizacji a przede wszystkim dzięki skutecznej promocji toreb poprzez wysyłkę ofert drogą mailową.

W ciągu 16 lat wykonaliśmy torby papierowe dla około 1000-1500 odbiorców w Polsce oraz dotarliśmy do odbiorców w 14 państwach Unii Europejskiej.

Postanowiliśmy wykorzystać nasze tworzone od lat bazy, dzięki którym odnieśliśmy sukces na rynku i zdecydowaliśmy, podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami w promocji.

Miło nam poinformować, że w 2014 roku nasza firma wprowadziła do oferty nową usługę – wysyłki ofert mailem. Już kilka firm z pozytywnym skutkiem skorzystało z naszych baz promując swoje produkty i usługi.

Postanowiliśmy wykorzystać do tego nasze bazy danych, w których posiadamy:
● 6700 maili do agencji reklamowych, drukarni i innych firm z branży reklamowej, z czego 3900 wyraziły zgodę na wysyłkę ofert
● 2300 maili do miast – w 90% są to maile do wydziałów promocji lub osób zajmujących się promocją w urzędach
● 2500-3000 firm krajowych – w 95% są to maile do wydziałów marketingu lub promocji
● 1500-2000 agencji reklamowych i innych firm z branży reklamowej w całej Europie

Nasze bazy na bieżąco powiększamy.
Z baz korzystamy od kilku lat i na bieżąco je monitorujemy – stąd wiadomo że w 90-95% są to aktualnie działające maile do właściwych osób. Z raportów wynika, że otrzymane od nas maile są czytane w każdej wysyłce przez 8-20% odbiorców.

Dzięki akcjom mailingowym w ciągu ostatnich 7 lat zwiększyliśmy sprzedaż głównego naszego produktu czyli toreb papierowych o ponad 500%. Wielu z Państwa również na podstawie otrzymanych ofert drogą mailową nawiązało z nami pierwsze kontakty.

Możemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem we właściwej wysyłce mailem ofert na ciekawe artykuły i usługi reklamowe oraz inne produkty związane z branżą.

Jeżeli w swojej ofercie posiadacie Państwo produkt, który chcecie szybko zareklamować zarówno w kraju jak i za granicą – zapraszamy do współpracy. Możemy przygotować ofertę do odbiorców z jednego wybranego regionu (miasta), Polski lub Europy. Nasza baza w związku z poszukiwaniem odbiorców na nasze produkty (torby papierowe) co miesiąc powiększa się o kilkaset adresów.

Zalety skorzystania z naszej usługi to:
● dotarcie do osób zajmujących się zaopatrzeniem firm w artykuły i usługi reklamowe
● wszystkie odpowiedzi od potencjalnych klientów otrzymujecie Państwo bezpośrednio na podanego maila, który również jest adresem wysyłki
● po dokonaniu wysyłki przesyłamy raporty z wysyłki po 24 godzinach, 3 dniach i 7 dniach

Cennik przygotowania i przeprowadzenia wysyłki mailowej przez naszą firmę przedstawia się następująco:

CENNIK USŁUG MAILINGOWYCH
wysyłka do 1000 odbiorców – 300PLN
wysyłka od 1000 do 1999 odbiorców – 350PLN
wysyłka od 3000 do 3999 odbiorców – 450PLN
wysyłka od 4000 do 9999 odbiorców – 550PLN
od 10000 – za każde kolejne 10000 – 700PLN

Mam nadzieję, że skorzystacie Państwo z oferty Usługi Mailingowej i tak jak nasza firma, osiągniecie sukces swojego produktu na rynku.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt na adres janusz@sferapolska.pl lub telefonicznie na numer 503 140 768.

Pozdrawiam
Janusz Torchała