TORBY PAPIEROWE

Torby papierowe produkujemy od 1998 roku. Nasi główni odbiorcy to firmy, które zaopatrują się w torby z indywidualnym nadrukiem lub obsługujące ich agencje reklamowe. Ze względu na zapotrzebowanie toreb okazjonalnych, wyspecjalizowaliśmy się w ich produkcji w ilościach od 500 do 2000 szt. oraz szybkich dostawach na terenie całej Europy.

W naszej ofercie znajdują się:

  • ekskluzywne torby laminowane folią błysk lub mat – z uchwytem ze sznurka przewlekanego
  • ekologiczne z papieru typu kraft z uchwytem ze sznurka przewlekanego lub papierowego skręcanego.

Wszystkie torby z uchwytem ze sznurka przewlekanego i marketki są wykonywane ręcznie, zaś torby z uchwytem ze sznurka papierowego skręcanego ręcznie oraz maszynowo.

Każda torba wykonywana jest przez jednego wyspecjalizowanego pracownika.

Termin dostawy:

  • torby z nadrukiem indywidualnym w ilości do 5000szt. dostarczamy do dowolnego miejsca w Polsce w terminie do 14 dni a w  Europie w terminie  17dni
  • w szczególnie trudnych nadrukach i dodatkowych zdobieniach do 21 dni
  • przy zamówieniu większych ilości w tym terminie możemy dostarczyć I partię toreb.

Torby papierowe z indywidualnym nadrukiem wykonujemy w ilościach już od 100szt. w dowolnym rozmiarze, nie narzucając dodatkowych kosztów wykrojników. Najmniejsze torby jakie wykonywaliśmy to 8x2x10cm, a największe do tej pory to 82x20x50cm. Na torbach wykonujemy nadruki techniką offsetową, a w szczególnych ekonomicznie uzasadnionych przypadkach sitodrukową. Na życzenie klienta w miarę możliwości technologicznych wykonujemy dodatkowe zdobienia (np. hot-print, tłoczenie, lakier UV, wycinanie i inne wg zapotrzebowania).

Posiadamy w magazynie torby papierowe bez nadruku w 11 standardowych rozmiarach i 9 kolorach, w związku z tym klient może samodzielnie zrealizować nadruk. Wszystkie torby nadają się pod nadruk sitodrukowy. Torby te w ilościach do 500szt. wysyłamy w terminie 2-5dni.(większe do 10-14dni ­ do 5000szt.). Montaż toreb z arkuszy powierzonych przez odbiorców wykonujemy w terminie do 7-10dni (ilości do 5000szt) .

Zapraszamy na nasze strony w celu uzyskania szczegółów.

Więcej informacji uzyskacie Państwo
poprzez kontakt telefoniczny pod numerami (22) 85 794 58, +48 503 140 768, +48 503 140 771 lub mailowy na adresy janusz@sferapolska.pl, justyna@sferapolska.pl, marketing@sferapolska.pl.