Eleganckie laminowane torby papierowe
galeria-zdjec-beznadru
qqqqq
torby-standar

Torby te wykonujemy w dowolnym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem z papieru kreda od 150g do 250g w ilościach już od 100szt.

Do toreb stosujemy wzmocnienia dna i boków z kartoników o grubości od 450 do 600g, a na życzenie klientów grubszych do 900g.

Nadruki wykonujemy techniką offsetową na arkuszach przed foliowaniem, a w szczególnych wypadkach  techniką sitodrukową na arkuszach zafoliowanych (standardowych kolorowych). Arkusze drukujemy na maszynach poligraficznych 2, 4 i 6 kolorowych w formacie A2, B2 i B1.

Torby posiadają standardowo uchwyt ze sznurka przewlekanego, ­ staramy się ze względów ekologicznych żeby był bawełniany. Na zlecenie klienta wykonujemy torby z uchwytem wyciętym typu marketka (w ilościach od 500szt.). Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną sznurka – ­ szczegóły w podstronie kolory sznurków.

Wszystkie torby są wykonywane ręcznie. Nie narzucamy standardowych rozmiarów toreb, ­ można zamówić torby w ilości od 100szt. w dowolnym rozmiarze bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów wykrojników.

Na torbach laminowanych oprócz standardowych nadruków techniką offsetową wykonujemy dodatkowe zdobienia jak:

– lakier UV
­- tłoczenie
­- nadruk typu hot print
­- wycięte w torbie logo
­- inne w miarę możliwości technologicznych

Torby laminowane z nadrukiem wykonujemy w ilościach do 5000 w terminie 14­ – 17 dni z dostawą na terenie całej Europy. W przypadku dodatkowych zdobień termin może być wydłużony o 3­ – 7 dni. Jeżeli zamówienie jest na większą ilość to w podanym terminie możemy dostarczyć I partię toreb.

Ponieważ dużo toreb wykonywanych jest na specjalne okazje i z szybkim terminem realizacji, posiadamy na magazynie w stałej sprzedaży torby bez nadruku w następujących popularnych kolorach:

– białe błysk i mat
­- srebrne błysk i mat
­- czarne błysk i mat
­- granat błysk i mat Pantone 282
­- bordowe błysk Pantone 188
­- złote błysk
­- czerwone błysk w Pantone 185

oraz standardowych rozmiarach:
12x4x18,
13x7x18, 16x7x24, 12x8x39. 24x9x33, 33x9x24, 30x10x40, 40x10x30, 3213×42,38x10x36
47x14x34, 60x12x40

Pomimo podanych stałych rozmiarów toreb będących w ciągłej sprzedaży można normalnie zamawiać torby w innych rozmiarach.

Torby te w ilościach do 500szt. wysyłamy w terminie 1 – 5 dni, ­  większe ilości do 1000szt. do 5 – 7 dni. Na wszystkich torbach laminowanych istnieje możliwość wykonania nadruku sitodrukowego przez naszą firmę lub we własnym zakresie. Nasi konsultanci chętnie udzielą informacji o technice nadruku.

Cennik toreb bez nadruku w ilości do 1000szt. ­zgłoś potrzebę jego wysłania na adres sferapolska@sferapolska.

Cenniki nadruków sitodrukowych na torbach laminowanych – zapytaj justyna@sferapolska.

W związku z tym, że naszym założeniem jest, żeby torba reklamowa byłą przede wszystkim nośnikiem reklamowym odbiorcy a dopiero potem opakowaniem staramy się, żeby była ona zauważalnym wyróżnikiem firmy.

Nietypowe torby, które nasza firma już wykonywała lub może wykonać:

– torby trójkątne
­- torby ze sznurkami bez węzełków
­- torby laminowane z uchwytem ze sznurka papierowego skręcanego
­- torby z wyciętymi otworami z folią przeźroczystą

Nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie torby? zleć jej opracowanie wg własnego pomysłu na adres janusz@sferapolska.