CHORĄGIEWKI PAPIEROWE I FLAGIETKI PRODUKOWANE W NASZYM ZAKŁADZIE

Pierwszym produktem, który produkowaliśmy od 1997 roku były chorągiewki papierowe. Rocznie wykonujemy ich od 100 do 500000.

– podstawową chorągiewką wykonywaną przez nas jest chorągiewka w formacie A5, o wymiarze 20x15cm i długości patyczka ok 35cm. Pakowane są w wiązki po 100szt. i kartony zbiorcze 1500szt.Na chorągiewki używamy papier kredowy o gramaturze 130g. Chorągiewki wykonujemy z dowolnym indywidualnym nadrukiem, posiadamy też w stałej ofercie chorągiewki papierowe wszystkich Państw Unii Europejskiej, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Norwegii i Szwajcarii.
Chorągiewki ze stałej oferty wykonujemy w terminie 1-3 dni już przy ilości 20szt. jednego państwa. Chorągiewki z indywidualnym nadrukiem wykonujemy już od ilości 500szt. – termin przy zamówieniach do 5000szt. 8-10dni – termin większych ilości ustalamy indywidualnie.
Możliwe jest wykonanie chorągiewek w innych niż podstawowe rozmiarach – wycena indywidualna.
CHORĄGIEWKI WSZYSTKICH PAŃSTW ŚWIATA W CENIE 0,45PLN/szt. 
  • minichorągiewki bankietowe – o wymiarach 2×3/4cm na wykałaczce z papieru 100-130g. – już od 1000szt., wykonujemy je w terminie 7-10 dni – ilości do 10000szt., przy większych ilościach cena jest ustalana indywidualnie
  • flagietki papierowe na sznurku – w ilości już od 5 metrów – są to flagietki zarówno kwadratowe jak też trójkątne na bawełnianym sznurku. Wielkość pojedynczej flagietki zależy od indywidualnego zapotrzebowania klienta. Na flagietkach podobnie jak na chorągiewkach wykonujemy dowolne dwustronne nadruki.

–  możemy też wykonać cieszące się dość dużą popularnością zestawy chorągiewek wszystkich państw Unii Europejskiej + Unia

Więcej informacji o chorągiewkach i flagietkach papierowych – zapytaj sferapolska@sferapolska.pl